Přeskočit na obsah

VYKLÍZENÍ ZAHRAD A POZEMKŮ

Potřebujete posekat pozemek, vyklidit zahradu, pokácet a vymýtit náletové dřeviny a keře? Zavolejte nám na telefonní číslo 723 381 242 – přijedeme kdykoliv, váš pozemek, zahradu vyklidíme a nakonec po sobě uklidíme, tedy odpad z vyklízení odvezeme. Nemusíte se o nic starat, nechte vše na nás!

Zdědili nebo koupili jste pozemek a potřebujete ho vyčistit od náletových dřevin, přerostlé trávy nebo divokých porostů? 
Jsme tu pro vás.

Ze zahrad a pozemků vyčistíme, vyklidíme:

Vyklízení harampádí ze zahrady

Vysekání divokých porostů

Posekání trávy

Odvoz trav a veškerého odpadu

Kácení náletových dřevin a keřů

Přípravné práce pro stavby

PRŮBĚH PRÁCE

Nejdříve přijedeme na prohlídku, kterou máte samozřejmě zdarma. Pak dohodneme cenu podle prostor, které potřebujete vyklidit, a množství činností k vyklízení. Nakonec celé místo vyklidíme dle naší dohody, po vyklízení uklidíme. Vy se tak nemusíte o nic starat – stačí, když nám předáte klíče, my vše samostatně zajistíme a vy můžete být třeba v práci.

CENA ZA VYKLIZENÍ

Ceny určujeme při prohlídce, když přesně vidíme, co a kde potřebujete vyklidit. Naše ceny jsou však smluvní a vždy vám dáme nejlepší cenu! Platbu inkasujeme až po dokončení prací. Nejsme plátci DPH.

PRACOVNÍ DOBA

Pracujeme tak, jak potřebujete vy.
Rádi vám pomůžeme ve dne, v noci, ve svátku i o víkendu.

MÍSTO VYKLÍZENÍ

Pracujeme v Praze, ale i v dalších městech České republiky – např. Liberec, Ústí nad Labem, Most, České Budějovice, Karlovy Vary, Kolín, Poděbrady, Hradec Králové, Pardubice, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Brno, Olomouc, Ostrava i kdekoliv jinde.

Volejte 723 381 242

Fungujeme NON-STOP | Nezávazně přijedeme a naceníme | Smluvní ceny