Přeskočit na obsah

VYKLÍZENÍ

Vyklidíme byt, dům, sklep, kancelář, zahradu i celé pozemky. Postaráme se o vyklizení a likvidaci pozůstalosti, zajistíme odvoz lednic a starých spotřebičů, vyčistíme sklepy i půdy.

Vyklízení bytů a domů

Vyklízení v Praze i celé České republice. Čeká vás vyklízení a nevíte si s ním rady? Nemáte čas ani chuť řešit vyklízení sami? Jsme tu pro vás!

Vyklízení kanceláří, firem

Vyklízíte kanceláře své firmy, skladové zásoby, regály, nábytek nebo celou výrobní halu? Zajistíme kompletní stěhování za nejlepší cenu.

Vyklízení zahrad

Potřebujete vyčistit zarostlý pozemek od keřů, náletů i stromů? Kompletně vyklidíme celou zahradu i rozlehlý pozemek za cenu dle dohody.

15+
LET ZKUŠENOSTÍ
1 000+
VYKLIZENÝCH BYTŮ, DOMŮ, ZAHRAD
50+
KLADNÝCH RECENZÍ NA FIRMY.CZ

Vyklízení a likvidace pozůstalostí

Potřebujete vyklidit byt nebo dům po úmrtí vašich blízkých? Zajistíme vám kompletní likvidaci pozůstalosti od vyklizení, strhnutí tapet, linolea až po závěrečné vyčištění a úklid prostoru.

Nemusíte se o nic starat, vše zařídí naši pracovníci.

Vyklízení zahrad, pozemků

Potřebujete posekat pozemek, vyklidit zahradu, pokácet a vymýtit náletové dřeviny a keře? Vyklidíme z pozemku harampádí, trávu, keře, nálety i dřeviny.

Vyklízení starých lednic

Máte doma starou lednici, mrazák nebo jiný vysloužilý spotřebič? Chcete se jich zbavit, ale nemáte čas nebo si nechcete špinit ruce? Nechte práci na nás!

Volejte 723 381 242

Fungujeme NON-STOP | Nezávazně přijedeme a naceníme | Smluvní ceny

Přenechte nám svoje starosti s vyklízením!

Rádi za vás vyklidíme vše, na co si vzpomenete. Vyklízení provádíme v Praze a po celé České republice. Po prohlídce, která je ZDARMA, stanovíme cenu za vyklízení podle prostor a množství věcí k vyklízení.

Vyklízení prostor:

  • byty a domy
  • chaty, chalupy
  • zahrady a pozemky
  • sklepy, suterény, půdy i podkroví
  • pozůstalosti a vyklízení po úmrtí
  • kanceláře nebo pobočky vaší firmy
  • sklady a hangáry
  • starý nábytek – skříně, postele, kartotéky, komody, stoly, židle, gauče a další
  • vysloužilé spotřebiče – ledničky, mrazáky, pračky, kamna, bojlery, sporáky, trouby atd.
  • poradíme si i s uhlím, dřevem, sklem, stavební sutí nebo odpadem

Vyklízení sklepů

Máte sklep plný nepotřebných věcí a potřebujete se jich zbavit? Vyklidíme váš sklep nebo suterén a to kdykoliv a za výhodných podmínek. Navíc se nemusíte o nic starat, vše zařídíme za vás.

Vyklízení půd a podkroví

Potřebujete se zbavit starého harampádí z půdy nebo podkroví? Zlikvidujeme starý nábytek, vysloužilé spotřebiče, oblečení i stavební suť a další odpad.

List item 1

List item 1

List item 1

List item 1

List item 1

Veškerá práce provedená firmou pana Gabriela byla provedena velmi rychle, profesionálně a nic pro něj nebyl problém. Kontakt jsem dostala doporučením a sama mohu doporučit všem ostatním. Od vyklízení, bourání i odvozu včetně úklidu proběhlo v rekordním čase za velmi příznivé ceny. V budoucnu velmi ráda znovu vyuziju.

Recenze - Radka Linhartová
Radka Linhartová

Spokojená zákaznice, recenze z Firmy.cz

Vyzkoušejte nás!

Prohlídka ZDARMA

Vždy nejlepší možná cena

Na co se nás nejčastěji ptáte?

Časté dotazy zákazníků

Jaká je cena vyklízení, stěhování a další práce?

Cenu vždy určujeme po nezávazné prohlídce objektu, který chcete vyklidit či přestěhovat. Prohlídka vás nic nestojí – je zdarma. Pokud se domluvíme na spolupráci, cenu připravíme vždy tak, aby pro vás byla co nejzajímavější! Pro nacenění práce nám zavolejte na 723 381 242 a nebo pošlete SMS s poptávkou.

Jaká je vaše pracovní doba?

Záleží na naší domluvě. Nejsme žádná fabrika s pracovní dobou „od-do“ – když se domluvíme, prostě mákneme tak, abychom splnili práci v čase, který potřebujete. Vždy uděláme maximum pro vaší spokojenost! Pracovat můžeme ve dne, v noci, o víkendu i ve svátku. Přesvědčte se – stačí zavolat na náš telefon 723 381 242 nebo poslat SMS poptávku.

V jaké lokalitě pracujete?

Jsme z Prahy, ale ochotně přijedeme po celé České republice – takže třeba stěhování z Prahy do Českých Budějovic, Brna nebo Plzně je pro nás brnkačka. Rádi taky zajistíme vyklízení bytu v Praze 4 stejně jako v Berouně či Pardubicích. A se zahradou stejně tak. Stačí nám zavolat na mobil 723 381 242 nebo poslat SMS s dotazem.

Miroslav GABRIEL

Vyklízení, stěhování, odvoz +420 723 381 242